Kniha návštěv

Svatba Hoffmanův dvůr - Vinoř

Honza+Lenka 08.10.2016
Dobrý večer Jirko,

hrozně moc děkujeme, velmi jsme si sobotní večer s Tvojí produkcí užili. Byli jsme opravdu moc spokojeni a velmi rádi Tě doporučíme, až k tomu bude příležitost.
Měj se a ještě jednou díky :-)

Honza+Lenka

Svatba 20.8.2016

Anička a David 21.08.2016
Ahoj Jirko,
rádi bychom Ti poděkovali za skvělou hudbu a zábavu na naší svatební párty v sobotu 20.8.2016 v Újezdu u Průhonic :-). Děti nebo lépe řečeno družičky si to užily a stejně tak my i ostatní svatební hosté :-). Hudbu si správně volil podle momentální situace a nejlepší byl závěr večera - kdy se nevěsta na straně jedné a ženich na straně druhé přetahovali každý o svůj styl hudby :-). Ještě jednou děkujeme a Dj Gora vřele doporučujeme. :-) :-) :-)

Svatba 12.8.2016

Lenka a Marcel 21.08.2016
Ahoj Jirko,
moc děkujeme za perfektní hudbu a profesionální přístup. Přesně si vystihl, co nám hrát a to jak pro děti, tak pro starší generaci:-))) Úplně si mezi nás zapadl, jsi super člověk. A je vidět, že hraješ srdcem. Mockrát děkujeme a všem doporučujeme.

Lenka a Marcel

Svatba 2.7.2016

Jahulka a Fous 21.07.2016
Ahoj Jirko! Konečně jsme se dostali k poděkování Ti za spektakulární výkon při naší svatbě ;-) Hrál jsi nám parádně, všichni jsme se náramně bavili a vydržel jsi neskutečně dlouho! Mimochodem, já jsem šel spát v 0728 hodin (díval jsem se na hodinky) :> Takže ty jsi tam byl do kolika - do sedmi? Tak nějak bych tipoval. Vážně jsme si to s Jíťou a všema díky Tobě užili na maximum! DÍKY DÍKY DÍKYYY!!!!!!

Poděkování - 25.6.2016

Jakub a Kačka 06.07.2016
Ahoj Jirko,
chtěli bychom Ti touto cestou ještě jednou poděkovat, za super zážitek a skvělé provázení svatebním večírkem.
Výborně si vystihl hudbu pro daný okamžik a všichni hosté si perfektně zatrsali :-)
Všem budoucím novomanželům Tě vřele DOPORUČUJEME!!

Poděkování

Lenka + Pepíno 27.02.2016
Chtěli bychom poděkovat za hezkou zábavu na naší svatební oslavě.
Komplet celá spolupráce byla super, včetně dohody, organizace zábavy atd.
Můžem jenom doporučit - naprostá spokojenost.

Děkujeme :-)

Kačka & Tom 17.08.2014
Jirko, moc děkujeme za super zábavu :-)
Všem ostatním můžeme jen doporučit. S Jirkou byla skvělá domluva a nic nebyl problém! Výborně volil hudbu podle nálady a chutí svatebních hostů :-)

super svatební večer - děkujeme

Tomáš a Míša 06.10.2013
Dnes je to přesně měsíc co jsme měli náš velký den D. Celý den byl velmi povedený včetně skvělé večerní zábavy pod vedením úžasného, velice profesionálního a velmi příjemného Jirky alias DJ GORO. Stále na tento den/večer velice rádi vzpomínáme a ještě dlouho vzpomínat budeme.Tímto bychom Ti Jirko chtěli ještě jednou velice moc poděkovat za skvělou svatební zábavu, kterou jsi pro nás připravil.

Děkujeme Tomáš + Míša 6.9.2013

Nezapomenutelná svatba!

Monika a Jakub :-) 24.04.2013
V sobotu 20.4.2013 jsme měli svatbu. Ač nám do cesty těsně před svatbou přišly 3 opravdu nepříjemné události...má svědkyně ztratila veškeré doklady,nedařil se vytvořit sv.dort a pár hodin před dnem D nám známý odpískal rozvoz hostů domů, tak jediný Jirka alias DJ Goro, nám vrátil chuť do svatební nálady :-) Úžasně dokáže rozproudit náladu, perfektně vystihne danou situaci a vidí do lidí, co se jim líbí. Díky němu na svůj svatební den skutečně nezapomeneme. Nejsou slova, která by vystihla slova chvály. Můžeme jen vřele DOPORUČIT!!! :-)

Many-many thanks!

Dmytro&Olena 11.11.2012
We've get married on September, 8 in Pruhonice Castle. It was really wonderful and our parents and all our friends seemed to be enjoyed it very much. That the first thing. But the second amazing thing had happened before our marriage – we won the lottery “Marriage for free” in Pruhonice. There was a lot of beautiful gifts from all the people who organized and participated this event. And Dj. Goro was one of those kind persons who made his present for us! He played music for us absolutely for free, all the evening long! I still can't believe it that such kind of things could happen in modern world. The music was very nice, and he was very nice too with he's speeches and jokes, with he's announcements he performed for our first dance, for our games and all the rest of things that was happened there. Dear Irka, we are so grateful to you, thank your for your time, your energy and thank you that you made our most happiest day, to be even more happy than we could expect! :)

Záznamy: 1 - 10 ze 16
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Dj Goro Praha 4 737 505 667 gdj@seznam.cz